Oferta

Bus na wakacje lub wyjazd weekendowy

Jeżeli wybierasz się na wakacje lub na weekend z większą ilością osób, pewnie zastanawiasz się jaki środek transportu będzie dla was najodpowiedniejszy. Wiele osób nie dysponuje odpowiednio dużym samochodem, aby pomieścić cała grupę wycieczkową, dlatego wychodzimy naprzeciw tej potrzebie oferując busy 8 lub 9-osobowe. Możesz wynająć jeden z nich na dowolnie długi okres czasu, a także podróżować po Polsce lub zagranicą bez żadnych ograniczeń. Jeżeli zaś nie czujesz się dobrze za kierownicą w tak długiej trasie, oferujemy Ci możliwość wynajmu busa razem z kierowcą, który zawiezie całą grupę w wybrane miejsce docelowe oraz z powrotem.

 

Wynajem busa na wyjazd firmowy

Niejednokrotnie zdarza się, że firma potrzebuje pojazdu do transportu swoich pracowników na konferencję lub targi branżowe. Można udać się tam własnym samochodem, jednak z wielu przyczyn wynajęcie busa jest bardziej praktycznym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli konferencja, targi lub inne wydarzenie firmowe odbywa się poza miastem, które jest siedziba firmy, zorganizowanie transportu może być niezbędne. W przypadku wyjazdów firmowych najczęściej wybierana jest opcja wypożyczenia busa wraz z kierowcą, który dowiezie nam w określone miejsce oraz z powrotem w czasie, kiedy my będziemy mogli przygotować się do prezentacji lub po niej odpocząć.

 

Dowóz i odbiór z lotniska

Sporą część naszych klientów stanowią osoby lub całe rodziny, które udają się na wakacje samolotem i nie chcą zostawiać swojego samochodu na lotnisku na okres czasu, kiedy nie będzie ich w kraju. Oferujemy zarówno transport na lotnisko, jak i odbiór z niego po powrocie z wakacji, czy jakiegokolwiek innego wyjazdu. Proponujemy również odbiór osób, które przylatują do kraju w celu odwiedzenia rodziny lub załatwienia pilnych spraw, a nie mają na miejscu swojego środka transportu lub możliwości, aby odebrał je jeden z członków rodziny lub przyjaciel.

 

Wycieczki szkolne

Kolejna grupę naszych klientów stanowią Ci najmłodsi, czyli dzieci oraz młodzież w wieku szkolnym. Oferujemy możliwość zorganizowania wycieczki w mniejszych grupach 8 lub 9-osobowych, jakie zmieszczą się w busie. Rozwiązanie to ma wiele zalet, z których najważniejszą jest fakt, że w mniejszej grupie łatwiej zadbać o porządek. Proponujemy zarówno wynajem busów z kierowcami, którzy zawiozą cała grupę na wycieczkę na drugi koniec Polski, jak i do kina, czy teatru w tym samym mieście w sposób zorganizowany, co pozwoli mieć pod kontrolą wszystkich uczniów udających się w taką podróż.

 

Wynajem busa w innych celach

W ostatnich latach bardzo popularny stał się wynajem busów w celu odebrania większej ilości osób z jakiegoś wydarzenia. Najczęściej jest to okazja taka jak ślub i wesele, z którego goście nie mogą wrócić własnymi samochodami. Równie popularny jest zamówienie busa do transportu osób na imprezę lub piknik firmowy, a także powrót do domów. W takich okolicznościach poleca się wynajem busa z kierowcą, który zawiezie nas do miejsca przeznaczenia (najczęściej do domu lub do hotelu) w czasie kiedy my będziemy mogli odpocząć po udanym dniu lub wieczorze. Możliwy jest również wynajem busa w celu odebrania uczestników pogrzebu lub innej uroczystości.